10 października 2016
Konferencja „Pozyskiwanie kapitału i wsparcia finansowego dla firm”.
27 października w Pałacu Goldsteinów, plac Wolności 12a, w godzinach 10:00 – 15:15.
Urząd Miasta Katowice  ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji pt: „Pozyskiwanie kapitału i  wsparcia finansowego dla firm”.
Konferencja odbędzie się w Katowicach, 27 października 2016 r., w Pałacu Goldsteinów, plac Wolności 12a, w godzinach 10:00 – 15:15. Agenda konferencji – w załączeniu.
Wychodząc naprzeciw potrzebom małych i średnich przedsiębiorstw, Urząd Miasta Katowice zaprasza na konferencję, której celem jest wsparcie firm w zakresie pozyskiwania kapitału, ze szczególnym  uwzględnieniem  firm działających w sektorze nowoczesnych technologii.
Podczas konferencji zaprezentowane zostaną różne formy finansowania oraz umożliwione zostanie nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm i instytucji zajmujących się finansowaniem przedsięwzięć biznesowych. Poszczególne zagadnienia omówią specjaliści z branży.
Prosimy o potwierdzenie udziału wraz z podaniem informacji o wybranym przez Państwa warsztacie: A – „Finansowanie IT/Nowych Technologii” lub B – „Podstawy finansowania” do dnia 20 października br. drogą elektroniczną: pkis@katowice.eu lub telefonicznie: 032 259 38 26.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

AGENDA.doc

Informujemy, że ilość miejsc parkingowych przy Placu Wolności 12A, gdzie odbywa się konferencja jest ograniczona, dlatego  uczestnikom spot​kania proponujemy parking Galerii Katowickiej, która oddalona jest od miejsca wydarzenia o 300 m.
mapa_pozyskiwanie kapitalu da firm.png