29 sierpnia 2016
Śniadanie Młodych Przedsiębiorców
Szukasz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych? Chciałbyś zaprezentować swój biznes i porozmawiać o swoim projekcie? Jesteś zainteresowany możliwościami wsparcia swojej firmy nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi?
​​​​Szukasz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych? Chciałbyś zaprezentować swój biznes i porozmawiać o swoim projekcie? Jesteś zainteresowany możliwościami wsparcia swojej firmy nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi? Już 1 września w Restauracji Pod Drewnianym Bocianem odbędzie się ostatnie, V Śniadanie Młodych Przedsiębiorców, dzięki którym młode i przedsiębiorcze osoby będą mogły nawiązać nowe kontakty biznesowe.
To kolejne z cyklu tego typu wydarzeń organizowanych przez Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach oraz Miasto Katowice w ramach III edycji programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”. Spotkania odbywać się będą w cyklu comiesięcznym, a ich ideą jest networking oraz wspieranie współpracy biznesowej między Młodymi Przedsiębiorcami. Gościem specjalnym V Śniadania Młodych Przedsiębiorców będzie Ross Knap CEO i współtwórca CallPage. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Strasbourg Business School. Przedsiębiorca z wieloletnich doświadczeniem w branżach usługowej i technologicznej. Jego firma, Callpage to nowoczesne narzędzie marketingowe do pozyskiwania leadów i klientów. Podczas wystąpienia Ross podzieli się doświadczeniem jaki sposób budowano CallPage oraz jak founderom w krótkim czasie udało się zbudować tak wartościową spółkę. 
V Śniadanie Młodych Przedsiębiorców odbędzie się w Restauracji „Pod Drewnianym Bocianem” (ul. Gliwicka 49 w Katowicach). Cena śniadania wynosi 20 zł/osobę  (opłata pobierana jest na miejscu – w cenie wybór kanapek, ciasto, kawa).  
Harmonogram spotkania:
7:45-8:00    Rejestracja uczestników (pobieranie opłaty cateringowej, zbieranie wizytówek)
8:00-8:05    Otwarcie + newsy z programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście”
8:05-8:15    Prezentacja Gościa Specjalnego - Ross Knap, CEO i współtwórca CallPage
8:15-8:45    Przedstawienie się uczestników Śniadania (każdy po 1 mim –
 1)imię, nazwisko, nazwa firmy, 
2) oferowany produkt/działalność, 
3)potrzeba biznesowa.
8:45-8:55 Prezentacja działalności jednego z Młodych Przedsiębiorców – Mateusz Jędryka, co-founder CLUSTER COWORK
8:55-9:00 Loteria wizytówkowa, w której nagrodą jest możliwość prezentacji MP na następnym śniadaniu  
9:00-9:30 Networking w kuluarach
9:30 Zakończenie części oficjalnej spotkania
Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza zgłoszeń: http://bit.ly/Sniadanie_MP_01092016.  Zapisy trwają do 31.09. br. (środa) godz. 18:00. Szczegółowe informacje nt. wydarzenia oraz całego Programu dostępne są na stronie www.mlodyprzedsiebiorca.org.  Opłata cateringowa pobierana jest na miejscu w lokalu.