16 sierpnia 2016
MAŁA FIRMA ALL INCLUSIVE „Zarządzanie zespołem 3.0 – zatrudniaj, zwalniaj, deleguj"
Warsztaty odbędą się 25 sierpnia o godzinie 17.30 w Regionalnej Izbie Gospodarczej.

Event_MFAI_5.jpg
MAŁA FIRMA ALL INCLUSIVE „Zarządzanie zespołem 3.0 – zatrudniaj, zwalniaj, deleguj"

 

Jak umiejętnie rozdzielać i egzekwować odpowiedzialność za zadania wśród członków zespołu? W jaki sposób radzić sobie ze zwalnianiem pracowników i delegowaniem obowiązków? Jak szukać odpowiednich kompetencji u osób, których potrzebujesz do rozwoju swojego biznesu? Podczas kolejnego warsztatu z cyklu Mała Firma ALL INCLUSIVE, który odbędzie się 25 sierpnia 2016 roku w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, Młodzi Przedsiębiorcy dowiedzą się o najnowszych trendach w zakresie zarządzania zespołem. Spotkanie jest częścią III edycji programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście", realizowanego przez Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach oraz Miasto Katowice.

 

Warsztat poprowadzi Ekspert Programu – Agata Hagno – prezes zarządu DPM Sp. z o.o., specjalista z zakresu HR i rynku pracy. Od 21 lat związana z zagadnieniami dotyczącymi rynku pracy koordynując i czynnie prowadząc projekty rekrutacji i selekcji personelu. Autorka licznych artykułów z zakresu ZZL, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, panelistka na Europejskim Kongresie Małych i Średnich firm w Katowicach, Ambasador Polskiej Przedsiębiorczości Kobiet. Aktywny członek Inicjatywy Firm Rodzinnych w Polsce.

Wydarzenie jest częścią programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście". Inicjatywa ta kierowana jest do Młodych Przedsiębiorców osób do 35. roku życia i prowadzą firmę nie dłużej niż trzy lata.

Ponadto realizowany jest cykl spotkań mentoringowych z ekspertami – praktykami biznesu, którzy będą pracować z wybraną grupą firm nad wyzwaniami i problemami, które napotykają w swojej działalności biznesowej. Uzupełnieniem są comiesięczne śniadania biznesowe, podczas których Młodzi Przedsiębiorcy będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe.

 

Udział w Programie jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są na stronie www.mlodyprzedsiebiorca.org