25 lipca 2016
Osiedle Zalesie - nowoczesny kompleks domów!
Osiedle Zalesie to nowo powstający kompleks domów jednorodzinnych i apartamentów zlokalizowany w zielonej dzielnicy Katowic (Podlesie/Zarzecze, ul. Kryształowa).

​​1.png

ZAPRASZAMY DO ZAMIESZKANIA W KATOWICACH – SERCU INTENSYWNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ AGLOMERACJI ŚLĄSKIEJ!

 

Osiedle Zalesie to nowo powstający kompleks domów jednorodzinnych i apartamentów zlokalizowany w zielonej dzielnicy Katowic (Podlesie/Zarzecze, ul. Kryształowa). Jest to projekt, który łączy nowoczesną estetykę z naturalnym krajobrazem okolicy. Nasza oferta dzięki swojej różnorodności i elastyczności pozwoli zaspokoić potrzeby nawet  najbardziej wymagających mieszkańców.

2.png 

Osiedle Zalesie charakteryzuje się różnorodnymi formami zabudowy:


BLIŹNIAKI (DOMY GOTOWE!)

3.JPGOsiem nowoczesnych bliźniaków wzbudza swoim designem powszechne zainteresowanie użytkowników. Każdy bliźniak to budynek dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 185 m2, na prawie 500 m2 działce. Do budowy domów zastosowano atestowane materiały najwyższej jakości. Wnętrze pozwala na indywidualną aranżację układu pomieszczeń w zależności od potrzeb ich przyszłych mieszkańców.


SZEREGOWCE ŁAŃCUCHOWE (IV KWARTAŁ 2016)

4.jpgWiosną tego roku ruszyła budowa drugiego etapu Osiedla. W zabudowie szeregowej powstanie 12 domów, w tym 9 o powierzchni 123 m2 oraz 3 o powierzchni 137 m2 (metraż  z garażem i pomieszczeniem gospodarczym), istnieje również opcja dopłaty z programu MdM (99 m2 powierzchni użytkowej). Modernistyczny wygląd brył budynków wzbogaci atrakcyjność okolicy. Niebanalny design wpłynie na komfort życia potencjalnych mieszkańców, bowiem jedyną wspólną powierzchnią użytkową między segmentami będzie wiata garażowa.

 

KOLEJNE ETAPY

5.jpgW kolejnym etapie planowany jest szereg atrakcyjnych rozwiązań w zabudowie szeregowej gniazdowej, domach wolnostojących oraz apartamentów.

 

 


ATUTY OSIEDLA ZALESIE:

 • bliskość natury
 • lokalizacja – Podlesie/Zarzecze wśród 100 najlepszych miejsc do zamieszkania w Polsce wg tygodnika WPROST
 • nowoczesna i funkcjonalna architektura
 • gwarancja najwyższej jakości materiałów budowlanych
 • wysoki poziom bezpieczeństwa (obszar Katowic o najniższym współczynniku przestępczości i najmniejszej liczbie wypadków komunikacyjnych)
 • dodatkowo możliwość skorzystania z programu MdM oraz wsparcie w obsłudze kredytowej


  Zapraszamy do kontaktu!

  M. Dubiel tel.: +48 728 925 936
  J. Góra tel.: +48 660 775 183
  tel.: +48 32 604 09 00
  zalesie@moj.com.pl
  www.osiedlezalesie.pl