05 lipca 2016
III Śniadanie Młodych Przedsiębiorców
7 lipca o godzinie 7.45 w restauracji Pod Drewnianym Bocianem. Ideą śniadań biznesowych jest networking oraz okazja do nawiązania współpracy biznesowej między Młodymi Przedsiębiorcami.

IIISMP.jpg


III ŚNIADANIE MŁODYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

Szukasz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych? Chciałbyś zaprezentować swój biznes i porozmawiać o swoim projekcie? Jesteś zainteresowany możliwościami wsparcia swojej firmy nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi? Już 7 lipca w Restauracji Pod Drewnianym Bocianem odbędzie się III Śniadanie Młodych Przedsiębiorców, dzięki którym młode i przedsiębiorcze osoby będą mogły nawiązać nowe kontakty biznesowe.

To kolejne z cyklu tego typu wydarzeń organizowanych przez Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach oraz Miasto Katowice w ramach III edycji programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście". Spotkania odbywać się będą w cyklu comiesięcznym, a ich ideą jest networking oraz wspieranie współpracy biznesowej między Młodymi Przedsiębiorcami.

III Śniadanie Młodych Przedsiębiorców odbędzie się w Restauracji „Pod Drewnianym Bocianem" (ul. Gliwicka 49 w Katowicach). Cena śniadania wynosi 20 zł/osobę  (opłata pobierana jest na miejscu – w cenie wybór kanapek, ciasto, kawa).  

Harmonogram spotkania:

7:45-8:00    Rejestracja uczestników (pobieranie opłaty cateringowej, zbieranie wizytówek)

8:00-8:05    Otwarcie + newsy z programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście"

8:05-8:15    Prezentacja Gościa Specjalnego

8:15-8:45    Przedstawienie się uczestników Śniadania (każdy po 1 mim –

 1)imię, nazwisko, nazwa firmy,

2) oferowany produkt/działalność,

3)potrzeba biznesowa.

8:45-8:55 Prezentacja działalności jednego z Młodych Przedsiębiorców - Przemysław Cis, CEO TaxusTrade.com

8:55-9:00 Loteria wizytówkowa, w której nagrodą jest możliwość prezentacji MP na następnym śniadaniu  

9:00-9:30 Networking w kuluarach

9:30 Zakończenie części oficjalnej spotkania

Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza zgłoszeń: http://bit.ly/Sniadanie_MP_07072016 . Szczegółowe informacje nt. wydarzenia oraz całego Programu dostępne są na stronie www.mlodyprzedsiebiorca.org.  Opłata cateringowa pobierana jest na miejscu w lokalu.