14 czerwca 2016
Udekoruj z nami Katowice!
Katowice biorą udział w konkursie na najlepiej udekorowane Miasto 73. Tour de Pologne. Udekorujmy witryny sklepowe i okna swoich domów! Przygotujmy razem coś, co zobaczy cały świat w transmisji telewizyjnej! Przypominamy, że Katowice będą miastem, w który
Udekoruj z nami Katowice!

Katowice biorą udział w konkursie na najlepiej udekorowane Miasto 73. Tour de Pologne. Udekorujmy witryny sklepowe i okna swoich domów! Przygotujmy razem coś, co zobaczy cały świat w transmisji telewizyjnej! Przypominamy, że Katowice będą miastem, w którym kolarze będą rywalizować już drugiego dnia wyścigu, w środę 13 lipca!

Nagrody w konkursie zostaną przyznane w trzech kategoriach: miasto startowe (w którym rozpoczyna się dany etap wyścigu), miasto etapowe (mety) - w którym kończy się dany etap wyścigu i miasto premii (miejscowość z premią lotną, specjalną lub górską). Nagrodą dla Miasta będzie pamiątkowy puchar oraz kampania promocyjna w mediach patronackich 73. Tour de Pologne tj. portalu Onet, TVP 1, Newsweeku, w Przeglądzie Sportowym czy radiowej Jedynce. Natomiast Katowice zapraszając do konkursu i wraz z firmą Lang Team przygotowały dodatkową nagrodę – rower dla wylosowanej dekoracji zrealizowanej przez mieszkańców naszego Miasta!

Zachęcamy przedsiębiorców zlokalizowanych przy trasie, mieszkańców, a także przede wszystkim organizacje pożytku publicznego działające w naszym mieście do zaangażowania się w akcję! Warunkiem wzięcia udziału w rywalizacji o rower jest zgłoszenie się na adres mailowy ewa.biskupska@katowice.eu do 6 lipca br., ważne by zawierało ono: imię i nazwisko osoby do kontaktu, telefon oraz szczegółowe dane, gdzie będzie przygotowana dekoracja, tak by móc zrealizować materiał zdjęciowy/video z Państwa dekoracji, który stanie się częścią obszernego konkursowego Miasta Katowice.

Rower będzie przyznawany w formie losowania, które odbędzie się po dekoracji zwycięzcy etapu przy mecie katowickiego etapu, która zlokalizowana będzie tradycyjnie przy Spodku. Nagrodę wręczy Czesław Lang oraz Prezydent Miasta Katowice, Marcin Krupa, który zachęcając do udziału w konkursie podkreśla: „Przy drogach, którymi będą się ścigać kolarze, z pewnością zobaczymy tłumy widzów, chcących podziwiać i kibicować swoim faworytom w wyścigu. Zachęcam, by zrobić to w sposób kreatywny, a tym samym pomóc udekorować nam Katowice. Wystarczy wykorzystać elementy rowerowe lub patriotyczne, nawiązujące do hasła tegorocznego wyścigu „Szlakiem historii". Będzie mi też niezmiernie miło, jeśli pokażemy, że jesteśmy kreatywnym Miastem Muzyki UNESCO i także ten element zostanie wykorzystany w Państwa dekoracjach."
Warunkiem przekazania nagrody jest obecność podczas losowania, a także pozytywna weryfikacja realizacji dekoracji przez partnera Miasta Katowice, który będzie realizował materiał zdjęciowy/video z Państwa dekoracji, który stanie się częścią obszernego materiału konkursowego Miasta Katowice.

Plakat_A3_katowice.indd.jpg