09 czerwca 2016
E-Marketing Day - święto marketingu internetowego
11 czerwca w Katowicach Mieście Ogrodów - Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek przy pl. Sejmu Śląskiego odbędzie się jedyna w swoim rodzaju konferencja związana z marketingiem internetowym.

11 czerwca w Katowicach Mieście Ogrodów - Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek przy pl. Sejmu Śląskiego odbędzie się jedyna w swoim rodzaju konferencja związana z marketingiem internetowym.

Niezależnie od tego czym się zajmujesz, ta konferencja pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Podczas jednego dnia spotka się 1000 uczestników wydarzenia z 11 prelegentami - ekspertami oraz praktykami związanymi z branżą. 


cover Day.jpg

E-Marketing Day to wydarzenie, które zrzesza pasjonatów, inspiruje, a przede wszystkim dostarcza solidnej i merytorycznej wiedzy, przekazywanej przez  czołowych ekspertów z branży marketingu internetowego. W konferencji wezmą udział osoby ze środowiska biznesowego, przedstawiciele instytucji, przedsiębiorstw, pracownicy korporacji, startupowcy i wszyscy, dla których marketing internetowy to pasja. Uczestnicy mają możliwość udziału w 12 praktycznych prelekcjach prowadzonych przez m.in. Michała Blaka (edrone), Michała Sadowskiego (Brand24), Rahima Blaka (Click Community), Urszulę Szymczyk (Coca-Cola), Ilonę Grzywińską (Uber), Kamila Dziadkiewicza (Swimmo), Monikę Czaplicką (Wobuzz), Karolinę Chrostek (School of New Media) czy Adama Zbiejczuka (Influencer.cz).

- Internet jest narzędziem, które w odpowiednich rękach potrafi zdziałać cuda i przynieść szeroką gamę korzyści. Aby jednak w pełni wykorzystać jego możliwości potrzebne są odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Drogę do ich posiadania umożliwiają właśnie wydarzenia tego typu, podczas których można masowo inspirować, przekazywać wiedzę i zachęcać do dalszego rozwoju – mówi Dawid Pacha, organizator E-Marketing Day i założyciel School of New Media – Rynek pracy dynamicznie się zmienia, podobnie jak otoczenie, w którym funkcjonują przedsiębiorstwa. Najważniejszym czynnikiem sukcesu stała się umiejętność wykorzystania Internetu w celach marketingowo-biznesowych – dodaje.

Poruszone zostaną tematy związane z budowaniem przewagi konkurencyjnej w Internecie, tworzenia społeczności klientów, planowania efektywnych kampanii marketingowych, personal brandingu czy rozwijania startupów. Nie zabraknie inspirujących występów muzycznych. Zagra m.in. Tymoteusz Bies – uczestnik Konkursu Chopinowskiego 2015 oraz Band24 – zespół, którego gitarzystą i wokalistą jest Michał Sadowski z Brand24. 

Wydarzenie jest bezpłatne i można się na nie rejestrować za pośrednictwem strony www.emarketingday.pl